Neauvia

Shop

Szukamy modelek: Warszawa 14.09.2022

SZUKAMY MODELEK

Warszawa 14.09.2022 r.

Marka NEAUVIA poszukuje osób, które chcą usunąć ze skóry brodawki, włókniaki, kępki żółte.

Zabiegi będą przeprowadzane urządzeniem Plasma IQ
Wskazaniami do zabiegu są wyżej wspomniane zmiany skórne.

 • Zabieg będzie wykonany przez lekarza.

 • Miejsce: Warszawa
  Data: 14.09.2022 (środa)
  Godzina: ustalana z modelką indywidualnie

 • Koszt: udział w szkoleniu jest bezpłatny

 • WARUNEK KONIECZNY

  • zdjęcie twarzy/zmian skórnych dobrej jakości wykonane na jasnym tle
  • nr telefonu do kontaktu.
 • PRZECIWSKAZANIA

  Choroby oczu, choroby nowotworowe, okres ciąży i karmienia piersią, zaburzenia sercowo-naczyniowe, przyjmowanie leków przeciwkrzepliwych, cukrzyca, zaburzenia gojenia, tendencja do powstawania blizn przerośniętych i keloidów, zaburzenia autoimmunologiczne (toczeń), choroby wirusowe, bakteryjne, aktywna opryszczka, zaburzenia krążenia, łuszczyca, egzema, wyprysk kontaktowy, bielactwo, stymulator serca, hemofilia.

  Po zabiegu okolica może być opuchnięta, występuje obrzęk, dodatkowo do 7-10 dni po zabiegu mogą utrzymywać się pozabiegowe strupki.

 • ZGŁOSZENIE musi zawierać

  • nr telefonu do kontaktu,
  • zdjęcie dobrej jakości wykonane na jasnym tle – przód i profil twarzy

  Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Wypełnij formularz kontaktowy
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

  Załącz dwa, dobrej jakości zdjęcia: przód twarzy, profil twarzy

  *Decyzję o wyborze modelek podejmuje lekarz

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail od ITP S.A. z siedzibą w Warszawie (02-672), ul. Domaniewska 37, Newslettera zgodnie z Regulaminem.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail od partnerów ITP tj. spółek z grupy kapitałowej MATEX LAB (m.in. Matex Lab S.A., Matex Lab Switzerland S.A., https://www.neauvia.com/contact-us 1 , Newslettera, zgodnie z Regulaminem.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest ITP S.A. z siedzibą w Warszawie (02–672), ul. Domaniewska 37, e-mail: iod@itpsa.pl. Dane będziemy przetwarzać w celu udzielenia odpowiedzi na zadane nam pytanie lub poruszoną przez Pana/Panią kwestię poprzez formularz kontaktowy, do celów marketingowych oraz w przypadku udzielenia na to osobnej zgody – w celu wysyłki zamówionego Newslettera. Ma Pan/i prawo w każdym czasie wycofać udzieloną zgodę na przesyłanie Newslettera, np. pisząc do nas na adres e-mail: kontakt@neauvia.com . Przysługują Pani/Panu prawa przyznane przez RODO, w szczególności prawo do zapomnienia, sprostowania, ograniczenia danych, dostępu do danych, do ich przeniesienia. Więcej na temat przetwarzania przez ITP danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

  replica watches

  REGISTER

  Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.