Neauvia

Shop

Zespół

NASZ ZESPÓŁ

GENERAL MANAGER

null

Ireneusz Matuszczak

Country Manager

REGIONAL DIRECTORS

null

Izabela Piećko

Regional Sales Director

izabela.piecko@neauvia.com
Telefon: 697 500 989
Region: Północ

null

Marta Proń-Gąsior

Regional Sales Director

marta.pron-gasior@neauvia.com
Telefon: +48 667 730 041
Region: Południe

null

Jerzy Naszczyniec

KOLS MANAGER – OPIEKUN NAD KLUCZOWYMI LIDERAMI OPINII

jerzy.naszczyniec@neauvia.com
Telefon: 605 500 651

SALES TEAM

null

Katarzyna Szklarska

Senior Account Manager

katarzyna.szklarska@neauvia.com
Telefon: 661 500 668
Województwo: mazowieckie, podlaskie

null

Katarzyna Dziedzic

Account Manager

Katarzyna.dziedzic@neauvia.com
Telefon: 697 610 145
Województwo: mazowieckie

null

Grzegorz Dąbrowski

Senior Account Manager

grzegorz.dabrowski@neauvia.com
Telefon: 661 371 500
Województwo: podkarpackie, lubelskie

null

Ewa Bartoszewska

Senior Account Manager

ewa.bartoszewska@neauvia.com
Telefon: 695 500 776
Województwo: wielkopolskie

null

Paweł Lewicki

Account Manager

pawel.lewicki@neauvia.com
Telefon: 723079080
Województwo: śląskie

null

Anna Bator

Account Manager

anna.bator@neauvia.com
Telefon: 727 500 428
Województwo: małopolskie

null

Izabela Brulewska

Senior Account Manager

izabela.brulewska@neauvia.com
Telefon: 695 500 822
Województwo: dolnośląskie, opolskie

null

Hanna Łotarewicz

Account Manager

hanna.lotarewicz@neauvia.com
Telefon: 603 500 321
Województwo: zachodniopomorskie, lubuskie

null

Sylwia Szypowska

Account Manager

sylwia.szypowska@neauvia.com
Telefon: 697 610 097
Województwo: łódzkie, świętokrzyskie

null

Karol Tomkiel

Account Manager

karol.tomkiel@neauvia.com
Telefon: 667 430 050
Województwo: podlaskie, warmińsko-mazurskie

null

Zuzanna Brdękiewicz-Ptak

Account Manager

zuzanna.brdekiewicz-ptak@neauvia.com
Telefon: 603 500 608
Województwo: pomorskie, kujawsko-pomorskie

GINECOLOGY TEAM

null

Natalia Klimowicz

Key Account Manager Neauvia Ginecology - Północ

natalia.klimowicz@neauvia.com
Telefon: 721 920 115
Województwo: pomorskie, warmińsko-mazurskie, podlaskie, mazowieckie, świętokrzyskie, łódzkie, wielkopolskie, kjawsko-pomorskie

BUSINESS DEVELOPMENT

null

Monika Kucharska

Business Development Manager Kosmeceutyki

monika.kucharska@neauvia.com
Telefon: 607 336 500

null

Joanna Sieradzka-Duran

Specjalista ds. Szkoleń Neauvia Cosmeceuticals

joanna.sieradzka@neauvia.com
Telefon: 697 291 369

null

Bartłomiej Dyderski

Business Development Manager Urządzenia

bartlomiej.dyderski@neauvia.com
Telefon: 727 500 423

null

Martyna Kłobukowska

Development Specialist Neauvia Urządzenia

martyna.klobukowska@neauvia.com
Telefon: 667 922 693

null

Karina Rabczuk

Development Specialist Neauvia Urządzenia

karina.rabczuk@neauvia.com
Telefon: 697 812 141

MARKETING

null

Anna Michałowska

Marketing Director Neauvia Poland

anna.michalowska@neauvia.com
Telefon: 667 430 075

null

Joanna Lewandowska

Product Manager Wypełniacze Neauvia & SCT

joanna.lewandowska@neauvia.com
Telefon: 667 500 773

null

Aneta Orzechowska

PR & Marketing Manager

aneta.orzechowska@itpsa.pl
Telefon: 605 500 530

null

Paweł Niechciał

Head of Digital

pawel.niechcial@neauvia.com
Telefon: 785 921 560

null

Beata Wujtewicz

Social Media and Digital Marketing Specialist

beata.wujtewicz@neauvia.com
Telefon: 665 446 239

null

Yasmina Daouk

Senior Graphic Designer

yasmina.daouk@neauvia.com
Telefon: 605 500 494

null

Magdalena Bańkowska

Junior Marketing Specialist

magdalena.bankowska@neauvia.com
Telefon: 661 500 109

replica watches

REGISTER

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.