Neauvia

Shop

Zespół

NASZ ZESPÓŁ

GENERAL MANAGER / MARKETING DIRECTOR

null

Ireneusz Matuszczak

Country Manager

E-mail: ireneusz.matuszczak@neauvia.com

null

Monika Konopka

Marketing Director

E-mail: monika.konopka@neauvia.com

REGIONAL MANAGERS

null

Izabela Piećko

Regional Sales Director North Poland

E-mail: izabela.piecko@neauvia.com
Telefon: 697 500 989
North Poland

null

Marta Proń-Gąsior

Regional Sales Director South Poland

E-mail: marta.pron-gasior@neauvia.com
Telefon: +48 667 730 041
South Poland

null

Natalia Klimowicz

Key Account Manager Neauvia Ginecology North Poland

E-mail: natalia.klimowicz@neauvia.com
Telefon: 721 929 115
North Poland

BUSINESS DEVELOPMENT

null

Monika Kucharska

Business Development Manager Cosmeceuticals

E-mail: monika.kucharska@neauvia.com
Telefon: 607 336 500

null

Bartłomiej Dyderski

Business Development Manager Devices

E-mail: bartlomiej.dyderski@neauvia.com
Telefon: 727 500 423

null

Martyna Kłobukowska

Development Specialist Neauvia Devices

E-mail: martyna.klobukowska@neauvia.com
Telefon: 667 922 693

MARKETING

null

Joanna Lewandowska

Product Manager Wypełniacze Neauvia & SCT

E-mail: joanna.lewandowska@neauvia.com
Telefon: 667500773

null

Aneta Orzechowska

PR Manager

E-mail: aneta.orzechowska@itpsa.pl
Telefon: 605 500 530

null

Paweł Niechciał

Head of Digital

E-mail: pawel.niechcial@neauvia.com
Telefon: 721 920 162

null

Beata Wujtewicz

Social Media and Digital Marketing Specialist

E-mail: beata.wujtewicz@neauvia.com
Telefon: 665 446 239

null

Yasmina Dauk

Senior Graphic Designer

E-mail: yasmina.dauk@neauvia.com
Telefon: +48 605 500 494

null

Magdalena Bańkowska

Marketing Assistant

E-mail: magdalena.bienkowska@neauvia.com
Telefon: 661 500 109

SALES TEAM

null

Jerzy Naszczyniec

Account Manager

E-mail: jerzy.naszczyniec@neauvia.com
Telefon: 605 500 651
Województwo: mazowieckie

null

Katarzyna Szklarska

Senior Account Manager

E-mail: katarzyna.szklarska@neauvia.com
Telefon: 661 500 668
Województwo: mazowieckie

null

Grzegorz Dąbrowski

Senior Account Manager

E-mail: grzegorz.dabrowski@neauvia.com
Telefon: 661 371 500
Województwo: podkarpackie, lubelskie

null

Ewa Bartoszewska

Senior Account Manager

E-mail: ewa.bartoszewska@neauvia.com
Telefon: 695 500 776
Województwo: wielkopolskie

null

Beata Wróblewska

Account Manager

E-mail: beata.wroblewska@neauvia.com
Telefon: 603 500 608
Województwo: pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

null

Paweł Lewicki

Account Manager

E-mail: pawel.lewicki@neauvia.com
Telefon: 723079080
Województwo: śląskie

null

Anna Bator

Account Manager

E-mail: anna.bator@neauvia.com
Telefon: 727 500 428
Województwo: małopolskie

null

Izabela Brulewska

Account Manager

E-mail: izabela.brulewska@neauvia.com
Telefon: 695 500 822
Województwo: dolnośląskie, opolskie

null

Hanna Łotarewicz

Account Manager

E-mail: hanna.lotarewicz@neauvia.com
Telefon: 603 500 321
Województwo: zachodniopomorskie, lubuskie

REGISTER

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.