Neauvia

Shop

Zespół

NASZ ZESPÓŁ

GENERAL MANAGER

null

Ireneusz Matuszczak

Country Manager

REGIONAL DIRECTORS

null

Izabela Piećko

Regional Sales Director

izabela.piecko@neauvia.com
Telefon: 697 500 989
Region: Północ

null

Marta Proń-Gąsior

Regional Sales Director

marta.pron-gasior@neauvia.com
Telefon: +48 667 730 041
Region: Południe

null

Jerzy Naszczyniec

KOLS MANAGER – OPIEKUN NAD KLUCZOWYMI LIDERAMI OPINII

jerzy.naszczyniec@neauvia.com
Telefon: 605 500 651

SALES TEAM

null

Grzegorz Dąbrowski

Senior Account Manager

grzegorz.dabrowski@neauvia.com
Telefon: 661 371 500
Województwo: podkarpackie, lubelskie

null

Paweł Lewicki

Account Manager

pawel.lewicki@neauvia.com
Telefon: 723079080
Województwo: śląskie

null

Anna Bator

Account Manager

anna.bator@neauvia.com
Telefon: 727 500 428
Województwo: małopolskie

null

Izabela Brulewska

Senior Account Manager

izabela.brulewska@neauvia.com
Telefon: 695 500 822
Województwo: dolnośląskie, opolskie

null

Magdalena Bańkowska

ACCOUNT MANAGER

magdalena.bankowska@neauvia.com
Telefon: 661 500 109
Województwo: mazowieckie

null

Damian Komisarek

ACCOUNT MANAGER

damian.komisarek@neauvia.com
Telefon: 695 500 776
Województwo: wielkopolskie

null

Anna Bakuła

ACCOUNT MANAGER

Telefon: 603 500 321
Województwo: zachodniopomorskie, lubuskie

null

Marek Wąsik

Account Manager

marek.wasik@neauvia.com
Telefon: 697 610 145
Województwo: mazowieckie

null

Mariusz Wągrowski

ACCOUNT MANAGER

mariusz.wagrowski@neauvia.com
Telefon: 661 821 500
Województwo: łódzkie, świętokrzyskie

null

Marta Zacharzewska

ACCOUNT MANAGER

Województwo: mazowieckie, warmińsko mazurskie, podlaskie

GYNECOLOGY TEAM

null

Agata Borys

Sales Director Gynecology

agata.borys@neauvia.com
Telefon: +48 663 500 758

null

Natalia Klimowicz

SENIOR KEY ACCOUNT MANAGER NEAUVIA GYNECOLOGY

natalia.klimowicz@neauvia.com
Telefon: 721 920 115

null

Magdalena Kuczera

KEY ACCOUNT MANAGER NEAUVIA GINECOLOGY

magdalena.kuczera@neauvia.com
Telefon: 667 930 857
Województwo: śląskie,małopolskie, świętokrzyskie, poskarpackie, lubelskie

null

Monika Hołowata

Key Account Manager

monika.holowata@neauvia.com
Telefon: 722060029
Województwo: dolnośląskie, opolskie, lubuskie, wielkopolskie

null

Kinga Sarwińska

Key Account Manager Gynecology

kinga.sarwinska@neauvia.com
Telefon: +48 669 500 633

Województwo: zachodnio-pomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, warmińsko-mazurskie

BUSINESS DEVELOPMENT

null

Monika Kucharska

Business Development Manager Kosmeceutyki

monika.kucharska@neauvia.com
Telefon: 607 336 500

null

Joanna Sieradzka-Duran

Specjalista ds. Szkoleń Neauvia Cosmeceuticals

joanna.sieradzka@neauvia.com
Telefon: 697 291 369

null

Aneta Kopaczyk

MŁODSZY SPECJALISTA DS. SZKOLEŃ NEAUVIA COSMECEUTICALS

aneta.kopaczyk@neauvia.com
Telefon: 724 090 782

DEVICES

null

Bartłomiej Dyderski

Business Development Manager Urządzenia

bartlomiej.dyderski@neauvia.com
Telefon: 727 500 423

null

Martyna Kłobukowska

Senior Clinical Specialist

martyna.klobukowska@neauvia.com
Telefon: 667 922 693

null

Natalia Krawczyńska

Junior Clinical Specialist

natalia.krawczynska@neauvia.com
Telefon: 669 030 379

null

Helena Becker-Skwara

Medical specialist/surgical midwife

helena.becker-skwara@itpsa.pl
Telefon 605 500 766
Województwo wielkopolskie

null

Justyna Baster

Account Manager Neauvia Devices

justyna.baster@neauvia.com
Telefon: 697 812 141
Województwo: małopolskie, świętokrzyskie, podkarpackie, lubelskie

null

Damian Rozner

KEY ACCOUNT MANAGER NEAUVIA DEVICES

damian.rozner@neauvia.com
Telefon: +48 727 500 427
Województwo: dolnośląskie, opolskie, łódzkie

null

Edyta Kluszczyńska

Account Manager Neauvia Devices

edyta.kluszczynska@neauvia.com
Telefon: 679 011 883
Województwo: wielkopolskie, zachodpomorskie, lubuskie

null

Paweł Karoń

Account Manager Neauvia Devices

pawel.karon@neauvia.com
Telefon: 724 091 173
Województwo: śląskie

null

Mateusz Korgul

Account Manager Neauvia Devices

mateusz.korgul@neauvia.com
Telefon: 724 090 794
Województwo: mazowieckie, podlaskie

MARKETING

null

Anna Michałowska

Marketing Director Neauvia Poland

anna.michalowska@neauvia.com
Telefon: 667 430 075

null

Joanna Lewandowska

BUSINESS PROJECT MANAGER

joanna.lewandowska@neauvia.com
Telefon: 667 500 773

null

Aneta Orzechowska

PR & Marketing Manager

aneta.orzechowska@itpsa.pl
Telefon: 605 500 530

null

Beata Wujtewicz

Social Media and Digital Marketing Specialist

beata.wujtewicz@neauvia.com
Telefon: 665 446 239

null

Yasmina Daouk

Senior Graphic Designer

yasmina.daouk@neauvia.com
Telefon: 605 500 494

null

Emilia Kościk

Junior Marketing Specialist

emilia.koscik@neauvia.com
Telefon: 667 710 078

null

Ewa Bartoszewska

MEDICAL EDUCATION MANAGER

ewa.bartoszewska@neauvia.com
Telefon: 697 012 090

null

Victoria Lakhno

SENIOR BRAND MANAGER SCT

victoria.lakhno@neauvia.com
Telefon: 721 920 162

replica watches

REGISTER

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.