Neauvia

Holistyczna innowacja dla ginekologii estetycznej. Protokół ginekologiczny do regeneracji miejsc intymnych NeauviaNrose, to przyszłość odmładzania stref intymnych.

W połowie września w hotelu Sheraton w Warszawie odbyło się pierwsze sympozjum marki Neauvia, które zgromadziło specjalistów medycyny estetycznej z Polski i świata.

W czasie konferencji swoimi doświadczeniami z zabiegiem NeauviaNrose dzieliła się trójka światowej sławy specjalistów: Prof. dr Nicola Zerbinati, dermatolog i specjalista medycyny estetycznej, profesor zwyczajny dermatologii i wenerologii na Uniwersytecie Insubria w Varese we Włoszech; Dr EvaGuisantes, specjalista chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i estetycznej, dyrektor medyczny kliniki Mandri w Barcelonie i profesor nadzwyczajny na Uniwersytecie w Barcelonie; Alessandro Gariboldi, ekspert w dziedzinie wypełniaczy, urządzeń i kosmeceutyków, ambasador Neauvia.

Podczas Sympozjum #Neauvia #Nrose zaprezentowaliśmy pierwszą holistyczną strategię leczenia zapewniającą najskuteczniejsze odmładzanie okolic intymnych.

  • Nawilżenie pochwy,
  • Ogólna poprawa wyglądu,
  • Efekt objętości.

Holistyczna ginekologia estetyczna obejmuje zarówno zabiegi poprawiające estetykę okolic intymnych, jak i stricte lecznicze procedury przywracające równowagę i właściwe funkcjonowanie organów płciowych. Ta przełomowa terapia pomaga kobietom żyć bardziej komfortowo i (tak, powiedzmy to głośno!) dużo przyjemnie.

Lekarze podkreślają, że seria zabiegów łączonych pozwala na regenerację na trzech poziomach: komórkowym, tkankowym oraz na poziomie narządów. Z jednej strony mamy więc radiofrekwencję, która wpływa na kolagen i elastynę w skórze, a z drugiej: kwas hialuronowy i jego silne działanie wolumetryczne korygujące atrofię i związane z nią objawy. Cel jest jeden: poprawa jakości skóry oraz przywrócenie komfortu dobrego intymnego samopoczucia.

Jak wygląda zabieg?

Pierwszy holistyczny protokół dedykowany regeneracji miejsc intymnych łączy zabiegi SECTUM – wielozadaniowej platformy wykorzystującej falę radiową z NEAUVIA IntenseRose – wypełnianiem bazującym na opatentowanej formule kwasu hialuronowego oraz NEAUVIA rejuvenationRoseGel – miejscową pielęgnacją pozabiegową.

SECTUM – zabieg ujędrniania i poprawy napięcia skóry sromu oraz kanału pochwowego. Specjalnie zaprojektowany aplikator zabiegowy do radiofrekwencji pozwala na bezbolesne, nieinwazyjne i niechirurgiczne leczenie. Dzięki temu terapia odbywa się w komfortowych warunkach i pozwala na powrót do codzienności tuż po zabiegu.

NEAUVIA INTENSE ROSE – zabieg wypełniania kwasem hialuronowym z formułą bogatą w Glicynę i L-Prolinę. Przywraca i poprawia objętość, jędrność i kształt sromu oraz nawilża skórę i błony śluzowe. Formuła NeauviaIntenseRose została zaprojektowana w oparciu o najwyższe możliwe stężenie kwasu hialuronowego i przeznaczona jest do zabiegów na wargi sromowe większe zapewniając efekt odmłodzenia niezależnie od wieku oraz kondycji skóry okolic intymnych.

NEAUVIA REJUVENATION ROSE GEL – miejscowa pielęgnacja pozabiegowa do stosowania w domu. Skoncentrowane serum na dzień i na noc łagodzi i nawilża okolice intymne, wspiera równowagę i proces regeneracji skóry. Opracowany z opatentowanym frakcyjnym kwasem hialuronowym i czynnikami wzrostu stymuluje skórę do odnowy dla jeszcze lepszego efektu odmłodzenia.

Holistyczny protokół NeaviaNrose został szczegółowo przebadany, poddany testom klinicznym oraz zatwierdzony przez komisję etyczną. Pacjentki jednogłośnie podkreślały zadowolenie z aspektów wolumetrycznych, poprawy wyglądu oraz nawilżenia i komfortu w strefach intymnych. Z kolei badanie histopatologiczne wykazało znaczny wzrost ilości kolagenu w ściankach pochwy, wargach sromowych po pełnej serii zabiegów #Nrose.

replica watches

REGISTER

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.