Neauvia

Shop

SYMPOZJUM NOWOCZESNA GINEKOLOGIA

Formularz zgłoszeniowy

Sympozjum Naukowe Nowoczesna Ginekologia

Prosimy o pozostawienie danych kontaktowych, Przedstawiciel Neauvia skontaktuje się z Państwem.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail Newslettera ITP zgodnie z Regulaminem.

  Tak, wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystanie mojego wizerunku przez Neauvia w celach promocyjnych i chcę otrzymać zdjęcia z wydarzenia w celu promocji moich własnych usług.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest ITP S.A. z siedzibą w Warszawie (02–672), ul. Domaniewska 37, e-mail: iod@itpsa.pl. Dane będziemy przetwarzać w celu zaproszenia na Sympozjum Neauvia (telefonicznie i/lub mailem – zgodnie z Twoim wyborem); w przypadku udzielenia zgody na przesyłanie Newslettera – dane będą przetwarzane w celu wysyłki Newslettera zgodnie Regulaminem. W przypadku udzielenia zgody na wykorzystanie wizerunku – będziemy mogli nieodpłatne wykorzystywać Twój wizerunek w celu promocji wydarzeń Neauvia zgodnie z Regulaminem. Masz prawo w każdym czasie wycofać każdą udzieloną powyżej zgodę, np. pisząc do nas na adres e-mail: kontakt@neauvia.com. RODO przyznaje Ci m.in. prawo do zapomnienia, sprostowania, dostępu do danych. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  replica watches

  REGISTER

  Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.