Neauvia

Shop

Technologia

O NAS

Technologia

Wypełniacze: PEG

Wypełniacze Neauvia oparte są na unikalnej technologii sieciowania SMART CROSSLINKER TECHNOLOGY (SXT), która jest innowacyjną i zaawansowaną technologią łączenia dwóch różnych polimerów – KWASU HIALURONOWEGO i PEG – w jedną sieć, która zapewnia doskonałe właściwości mechaniczne, reologiczne i termodynamiczne.

Wyjątkowe zastosowanie czynnika sieciującego, jakim jest PEG, może wywierać pozytywny wpływ na reakcję immunologiczną. Wypełniacz nie jest rozpoznawany jako ciało obce, co zapewnia wyjątkowo wysoki profil bezpieczeństwa i niskie ryzyko wystąpienia ziarniniaków.
Wypełniacze Neauvia są biokompatybilne, degradowalne, niecytotoksyczne i nie immunogenne, a wszystko to poparte jest badaniami klinicznymi.
Utrzymują się około ośmiu miesięcy w tkankach miękkich, w zależności od produktu, obszaru, techniki i predyspozycji pacjenta.

 • Powoduje mniejszy obrzęk po zabiegu niż kwas hialuronowy sieciowany inną substancją.

 • Dzięki wyjątkowym właściwościom reologicznym wypełniacze Neauvia mają zdolność do przywracania swojego kształtu wywołanego naciskiem, co zapewnia optymalne wyniki korekcji przy mniejszej ilości podanego produktu.

 • Wzmacnia działanie w terapiach łączonych – został on stworzony do stosowania razem z urządzeniami opartymi na wykorzystaniu energii, dzięki czemu jest odporny na działania laseroterapii, ultradźwięków czy fal radiowych.

Urządzenia: TECHNOLOGIA

Przejęcie kontroli nad procesem starzenia wymaga połączenia wszystkiego, co najlepsze ze wszystkich nauk.

W myśli HOLISTIC APPROACHNeauviastworzyła urządzenia skutecznie poprawiające wygląd skóry i ciała, co zostało poparte badaniami klinicznymi. Urządzenia te zostały specjalnie opracowane do pracy SYNERGISTYCZNEJ z innymi produktami z portfolio Neauvia.

Urządzenia Neauvia są oparte na specjalnie zaprojektowanych technologiach, które zapewniają najlepsze wyniki i maksymalne bezpieczeństwo pacjenta.

Dokładna kontrola i regulacja dostarczania energii optymalizuje zabiegi pod kątem wyników i komfortu pacjenta, oraz ulepsza komfort pracy personelu medycznego dzięki niesamowitej precyzji i łatwości obsługi.

Nasze urządzenia posiadają technologie RFID do monitorowania ich pracy i stosowania odpowiednich materiałów w celu zminimalizowania ryzyka wystąpienia niepożądanych zdarzeń.

SECTUM

SECTUM WYKORZYSTUJE MOC CZĘSTOTLIWOŚCI RADIOWYCH DO UJĘDRNIANIA I LIFTINGU TWARZY, MODELOWANIA I KSZTAŁTOWANIA CIAŁA, A TAKŻE DAJE MOŻLIWOŚĆ TRYBU CHIRURGICZNEGO DO WYCINANIA I KOAGULACJI

Smart Control to technologia, w którą wyposażyliśmy SECTUM by dokładnie kontrolowała temperaturę głowic i stale optymalizowała dostarczanie fal radiowych dla zmaksymalizowania efektów i bezpieczeństwa pacjenta.

Technologia Smart Energy umożliwia wykonywanie zabiegów w różnych wskazaniach i obszarach poprzez wykorzystanie odpowiedniego poziomu energii. Zmniejsza to czas rekonwalescencji, poprawia komfort pacjenta i minimalizuje ryzyko wystąpienia efektów ubocznych.

ZAFFIRO

ZAFFIRO JEST JEDYNYM URZĄDZENIEM MEDYCZNYM, KTÓRE ŁĄCZY SYNERGICZNĄ HYDRO-EKSFOLIACJĘ I TERMO-LIFTING W PODCZERWIENI, ROZJAŚNIAJĄC I NAPINAJĄC SKÓRĘ.

Technologia Smart Light – technologia podczerwieni – działa na obkurczenie i zagęszczenie włókien kolagenowych, która sprzyjają napinaniu i liftingowi skóry oraz poprawiają jej jędrność i elastyczność.

SmartHydro działa poprzez 3 strumienie mikroskopijnych kropelek, które złuszczają i wygładzają skórę, aby wyraźnie poprawić jej blask, jednocześnie zmniejszając oznaki starzenia. Dzięki 5 dedykowanym formułom pielęgnacyjnym, SmartHydro posiada wiele zastosowań takich jak wzmocnienie włosów, likwidacja przebarwień czy anti-aging.

„Zaffirowyróżnia się najnowocześniejszą metodą leczenia niechcianej, wiotkiej skóry bez lub z niewielkim okresem rekonwalescencji” dr. Joshua Weitz, NY

PLASMA IQ

PLASMA IQ – PRZENOŚNE URZĄDZENIE DO MICRO-ELEKTROCHIRURGII

Technologia Efektu Plazmy ma na celu korygowanie i przebudowę skóry poprzez miejscową sublimację przy minimalnym okresie rekonwalescencji. Plasma IQ szczególnie znana jest z możliwości wykorzystania w korekcji opadających powiek górnych oraz przebudowy naskórka powiek dolnych, stanowi nieinwazyjne alternatywne rozwiązanie dla blefaroplastyki chirurgicznej.

SmartEnergy to 4 poziomy mocy, w tym możliwość pracy w obiegu otwartym lub zamkniętym, która zwiększa możliwości precyzyjnego dopasowania zabiegu do każdego rodzaju skóry. To również dostarczenie precyzyjnej ilości energii podczas zabiegu, która pozwala na skrócenie czasu rekonwalescencji, przyśpiesza gojenie i minimalizuje ryzyko wystąpienia lub nasilenia efektów ubocznych.

NPURE

NPURE INTELIGENTNY SYSTEM DEZYNFEKCJI NPURE WYTWARZA SUCHĄ MGŁĘ, I TECHNIKĄ ULTRA DROBNEGO ROZPYLANIA, ZAPEWNIA SKUTECZNE ODKAŻANIE W POMIESZCZENIACH I NA POWIERZCHNIACH.

NPURE wykonuje szybką dezynfekcję, dzięki wytwarzaniu silnej mgły, która precyzyjnie oczyszcza pomieszczenia oraz powierzchnie z wirusów, bakterii, pleśni.
W ciągu 2 minut pracy urządzenia spryskiwana jest powierzchnia 25m2, acząsteczki uzyskiwane w produkcji są mikroskopijnej wielkości 3 mikrometrów, dzięki czemu docierają nawet w trudno dostępne miejsca.

Kosmeceutyki
Wszystko co najlepsze i jeszcze więcej

Wszystkie kosmeceutyki z linii Advanced Care System wykazują działanie przeciwzmarszczkowe, głęboko nawilżające oraz antyoksydacyjne. Wysoki profil bezpieczeństwa wraz ze skutecznością popartą badaniami naukowymi sprawia, że codzienna pielęgnacja przynosi spektakularne efekty.

NeauviaAdvancedCareSystemopatentowany jest na 3 filarach:

 • null
  ZAAWANSOWANE OPATENTOWANE SKŁADNIKI AKTYWNE O SKUTECZNYM STĘŻENIU:

  Najnowsza generacja cząsteczek uznanych za ich skuteczność – frakcjonowany HA, stabilna 30% witamina C, glutation, bioretinol, oraz czynniki wzrostu

 • null
  ZAAWANSOWANE SYSTEMY DOSTAWY:

  Liposomy, Nanosomy, Hydroxisomy, które optymalizują siłę działania i penetrację składników aktywnych bez podrażniania skóry

 • null
  FRAKCJONOWANY KWAS HIALURONOWY o które wzbogacone zostały wszystkie kremy i serum Neauvia Advanced System

  Otrzymany w opatentowanym procesie sonifikacji, frakcjonowany kwas hialuronowy łączy cząsteczki HA o 3 różnych masach cząsteczkowych, nadając mu doskonałe właściwości przeciwstarzeniowe.
  Ze względu na 3 różne rozmiary cząsteczek kwasu HA wnikają one w różne warstwy skóry, powodując powstanie w niej jednolitej struktury 3D: krótsze łańcuchy wnikają głębiej niż dłuższe, tworząc jednorodny i skuteczny system odbudowy skóry objętej stanem zapalnym lub potrzebującej odmłodzenia.

replica watches

REGISTER

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.