Neauvia

Shop

Misja Firmy

Misja Firmy

Od 2012 roku firma Neauvia ma jeden cel, umożliwienie ludziom proaktywnego, holistycznego i skutecznego przejęcia kontroli nad procesem starzenia się.

Naszą misją jest zapewnienie naszym Klientom produktów najwyższej jakości oraz nieustanne dążenie do innowacyjności na rynku estetycznym. Wszystkie nasze działania opierają się na bogatej wiedzy w zakresie produktów dedykowanych lekarzom oraz badaniach klinicznych. Dlatego marka Neauvia stała się synonimem jakości i przełomowego podejścia do medycyny estetycznej.

Nasze motto: Holistic Approach!

Smart Combination Therapy „SCT”, to holistyczne podejście, które opiera się na wyjątkowej wiedzy w zakresie medycyny estetycznej.

Dzięki bogatemu portfolio Neauvia wykorzystuje wypełniacze, urządzenia hi-tech, kosmeceutyki i suplementy diety i tym samym daje dowód na to, że aby osiągnąć najlepsze rezultaty oraz zadowolenie pacjenta, należy podejść do zabiegów medycyny estetycznej w sposób całościowy, czyli połączyć różne terapie.

Podstawowymi wartościami są dla nas jakość i bezpieczeństwo. Osiągamy je dzięki zastosowaniu najwyższej jakości surowców, zaawansowanej technologii produkcji i badaniom klinicznym bez których nie moglibyśmy mówić o trosce o pacjenta.

  • Każdy wypełniacz w naszej linii jest starannie zaprojektowany, aby precyzyjnie zadbać o indywidualne potrzeby każdego pacjenta oraz zapewnić doskonałą korekcję wskazanego obszaru zabiegowego.

  • Nasze urządzenia charakteryzują się zaawansowaną inżynierią elektromedyczną, w dziedzinach, takich jak elektrochirurgia, terapia falami radiowymi, termolifting, fotobiostymulacja skóry i kosmetologia.

  • Opierając się na zaawansowanej wiedzy i badaniach w zakresie kosmeceutyków, Neauvia wyprodukowała profesjonalną i ekskluzywną pielęgnację Advanced Care System: zaawansowane rozwiązanie dla każdej skóry, wspomagające naturalne piękno bezpiecznymi i skutecznymi rozwiązaniami.

  • Nasze specjalistyczne i synergiczne formuły suplementów ukierunkowane na skórę, włosy i ciało został zaprojektowane, aby uzupełnić każdą terapię od wewnątrz, korzystając z najlepszych składników najnowszej generacji.

  Przejęcie kontroli nad procesem starzenia wymaga połączenia wszystkiego,
  co najlepsze ze wszystkich nauk.

  replica watches

  REGISTER

  Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.