Neauvia

Shop

Informacje dot. wyrobów medycznych

Informacje dot. wyrobów medycznych

WWW.NEAUVIA.PL

ZAFFIRO

Urządzenie Zaffiro Z200NG jest wyrobem medycznym klasy IIa, zgodnie z dyrektywą 93/42/EEG, oraz oznakowanym znakiem CE0197.

Przewidziane zastosowanie wyrobu: Zaffiro Z200NG i jego akcesoria to urządzenie przeznaczone do wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej następujących rodzajów: leczenie trądziku, leczenie zmian trądzikowych na twarzy, szyi i dekolcie, spłycanie blizn potrądzikowych, poprawa jędrności skóry i napięcia tkanki podskórnej, spłycenie drobnych zmarszczek. Zastosowanie technologii IR: napięcie skóry, redukcja zmarszczek, lifting twarzy, rozświetlenie skóry, ujędrnienie wiotkiej skóry (również po ciąży). Zastosowanie technologii WP: Peeling powierzchniowy (peeling skóry), Głębokie oczyszczanie skóry, Masaż skóry; Redukcja zmarszczek, Drenaż limfatyczny.

Przeciwwskazania: Przeciwwskazania do stosowania IR: Opalenizna w miejscu, które ma być poddane zabiegowi; Wrażliwość na światło; Przyjmowanie leków zwiększających wrażliwość na światło (np. izotretynoiny) lub stosowanie substancji miejscowych wywołujących podobny efekt w obszarze, który ma być poddany zabiegowi (w takim wypadku należy przełożyć zabieg o 1-6 miesięcy); Brązowe zmiany w okolicy obszaru, który ma być poddany zabiegowi powinny być nieszkodliwe (kontrole medyczne); Guzy (zmiany nowotworowe) na twarzy lub transformacje nowotworowe; Przyjmowanie leków, które mają wpływ na gojenie się skóry; Różne terapie związane z substancjami, które nie są w pełni wchłaniane; Odbywanie radioterapii; Infekcje bakteryjne i wirusowe (np. opryszczka); Uszkodzenia na twarzy. W przypadku wykonywania zabiegu IR należy stosować dedykowany żel zabiegowy ZaffiroBerger&Kraft Przeciwwskazania do stosowania WP: Opryszczka; Choroby nowotworowe; Cukrzyca; Poważne choroby serca; Padaczka; Choroby związane z układem nerwowym; Poważne stany zapalne; Otwarte rany; Blizny; Choroby naczyń tętniczych takie jak naczyniaki; Zmiany chorobowe, miejscowe zapalenie skóry; Miejsca pooperacyjne, do jednego miesiąca po operacji; Terapia trądziku na bazie izotretynoin (ogólna lub miejscowa), do jednego miesiąca po terapii; zaburzenia immunologiczne; Przyjmowanie leków, które zmniejszają wydajność układu odpornościowego, Zaburzenia hemostazy; Przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych (np. aspiryny);Blizny keloidowe lub wcześniejsze przypadki występowania blizn keloidowych; Złe gojenie się ran.

Informacje dla użytkownika lub pacjenta o prawdopodobnym ryzyku związanym z używaniem wyrobu zgodnie z jego przewidzianym zastosowaniem: oparzenia termiczne (w przypadku nieprawidłowej kwalifikacji i nieprawidłowego doboru parametrów przez operatora), reakcja fototoksyczna lub fotoalergiczna

Producent: Berger & Kraft Medical Sp. z o.o

Przed użyciem zapoznaj się z treścią instrukcji używania i etykietą bądź skonsultuj się z lekarzem, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.

SECTUM

Urządzenie Sectum 2 jest wyrobem medycznym klasy IIb, zgodnie z dyrektywą 93/42/EEG, oraz oznakowanym znakiem CE0197.

Przewidziane zastosowanie wyrobu: Urządzenie służy do wykonywania cięć, koagulacji i obróbki tkanek, w dziedzinie medycyny, stomatologii, kosmetologii, ginekologii i mikrochirurgii. W połączeniu z aplikatorem BODY lub FACE urządzenie służy do leczenia trądziku pospolitego, trądziku różowatego, otyłości, miejscowej otyłości oraz miejscowego leczenia bólu. Aplikatory BODY i FACE przeznaczone są również do modelowania sylwetki, redukcji cellulitu, redukcji tkanki tłuszczowej, zagęszczania i ujędrniania skóry. W połączeniu z aplikatorem GYNECOLOGY urządzenie służy do leczenia atrofii urogenitalnej i dystrofii pochwy.

Przeciwwskazania: Przeciwwskazania do zabiegu są podobne do tych, które występują w innych warunkach związanych ze stosowaniem prądu elektrycznego wysokiej częstotliwości – rozruszniki serca, metalowe implanty, nowotwory, ciąża, zaburzenia pracy serca, choroby układu krążenia, cukrzyca, zaburzenia krążenia krwi, zaburzenia krzepnięcia krwi (hemofilia). Nie stosować aplikatora na niezagojone rany w przypadku zdiagnozowanych chorób skóry innych niż wymienione jako wskazania do stosowania tego wyrobu. Przeciwwskazaniem do zabiegu z użyciem aplikatora GYNECOLOGY jest również: Stan zapalny pochwy; ciąża i karmienie piersią; Vitiligo, łuszczyca i inne choroby autoimmunologiczne; nadwrażliwość na światło; padaczka (epilepsja); tendencja do tworzenia się keloidów; przyjmowanie suplementów ziołowych i antybiotyków. Należy zachować dodatkowe środki ostrożności, jeśli pacjent przyjmuje leki takie jak antykoagulanty lub retinoidy.

Informacje dla użytkownika lub pacjenta o prawdopodobnym ryzyku związanym z używaniem wyrobu zgodnie z jego przewidzianym zastosowaniem: W trakcie i po zabiegu na skórze może wystąpić zaczerwienienie spowodowane nagrzaniem tkanki.

Producent: Berger & Kraft Medical Sp. z o.o

Przed użyciem zapoznaj się z treścią instrukcji używania i etykietą bądź skonsultuj się z lekarzem, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.

PLASMA IQ

Urządzenie Plasma IQ jest wyrobem medycznym klasy IIb, zgodnie z dyrektywą 93/42/EEG, oraz oznakowanym znakiem CE0197.

Przewidziane zastosowanie wyrobu: PLASMA IQ to urządzenie mikrochirurgiczne, przeznaczone do wykonywania nieinwazyjnych zabiegów chirurgicznych w dziedzinie medycyny estetycznej w zakresie: leczenia trądziku, blizn potrądzikowych, zmian skórnych i blizn pooperacyjnych. Urządzenie Plasma IQ może być również stosowane do zabiegów wymagających obkurczenia skóry i leczenia opadających powiek.

Przeciwwskazania: Przeciwwskazania są podobne do tych występujących w przypadku innych zabiegów z wykorzystaniem prądu elektrycznego wysokiej częstotliwości – rozrusznik serca, implanty metalowe, nowotwór, ciąża, zaburzenia pracy serca, choroby układu krążenia, cukrzyca, zaburzenia krążenia, problemy z krzepliwością krwi (hemofilia).

Informacje dla użytkownika lub pacjenta o prawdopodobnym ryzyku związanym z używaniem wyrobu zgodnie z jego przewidzianym zastosowaniem: Po zabiegu może wystąpić kilka efektów ubocznych, np.: obrzęk w miejscu przeprowadzenia zabiegu, łzawienie i zaczerwienienie skóry w pobliżu miejsca poddanego zabiegowi.

Producent: Berger & Kraft Medical Sp. z o.o

Przed użyciem zapoznaj się z treścią instrukcji używania i etykietą bądź skonsultuj się z lekarzem, gdyż ten wyrób medyczny może nie być odpowiedni dla Ciebie.

replica watches

REGISTER

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.