Neauvia

Szkolenie powiększanie ust NEAUVIA MASTERCLASS
Szkolenie powiększanie ust NEAUVIA MASTERCLASS

Modelowanie ust jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Usta, jak każda inna część ciała, z biegiem czasu starzeją się i wymagają odświeżenia. Nie bez znaczenia jest też aspekt wizualny – wiele kobiet marzy o pełnych i pięknych ustach.

Nieustanne doskonalenie technik iniekcji oraz poznawanie nowych trendów jest w związku z tym bardzo pożądane.

Już w maju 14.05 – 15.05 w Warszawie odbędzie się szkolenie Lips Masterclass Workshop z dr Jaonną Bielską-Gawron, uznanym szkoleniowcem w zakresie różnych technik modelowania ust.

MASTERCLASS to wyjątkowe warsztaty, podczas których przedstawimy i pokażemy innowacyjne techniki powiększania ust. Dzięki zastosowaniu różnych technik iniekcji: podania pionowe, poziome, wachlarzowe czy uzupełnienie depozytów, możemy uzyskać bardzo ładne, a przede wszystkim naturalne efekty. Usta stają się uniesione i wyraźnie podkreślone.

Szkolenie jest dedykowane lekarzom, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę w zakresie nowych technik oraz bezpieczeństwa zabiegów iniekcyjnych w medycynie estetycznej.

Jeśli jesteś zainteresowany naszym szkoleniem, wypełnij formularz kontaktowy:

https://neauvia.pl/kontakt/

replica watches

REGISTER

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.