Neauvia

Neauvia vogue
Neauvia vogue

Nowa odsłona czerwonych kosmeceutyków Neauvia.

W kosmeceutykach Neauvia nastąpiła bardzo duża zmiana. Jak już wiecie zmieniliśmy czarne opakowania na kolor czerwony obok którego nie możemy przejść obojętnie.

Wprowadziliśmy linię „ The Advanced Holistic Approach” w nowych czerwonych opakowaniach. Launch  nowej linii odbył się podczas Kongresu iADE w Sopocie oraz zaprezentowaliśmy na konferencji prasowej 21 czerwca nie tylko nową odsłonę kosmeceutyków, ale również nowy produkt LIP Bliss. Profesjonalną pielęgnację ust , która je nawilża, regeneruje i podkreśla nadając efekt rozświetlenia. Unikalna kombinacja składników aktywnych, która natychmiast przywraca elastyczność, nadaję objętość i działa antyoksydacyjnie. Lip Bliss to codzienna pielęgnacja , która sprawia, że usta stają się miękkie, wypełnione, zregenerowane, co ma na celu zwiększenie efektów po zabiegach wypełnienia oraz zwalcza przyczyny starzenia się ust.

Neauvia to nie tylko wysoka jakość wyselekcjonowanych składników aktywnych i skuteczność w codziennej pielęgnacji, to również nowe spojrzenie na opakowania, które pochodzą z recyclingu przyjazne środowisku zaprojektowane z najwyższą starannością. To zrównoważony rozwój w sektorze premium idący nie tylko za pięknymi opakowaniami, jakością, ale również w zgodzie z ekologią. Nowe opakowania:

  • wszystkie produkty szklane o zoptymalizowanej wadze, dwa produkty oczyszczające: New Born Skin i Wake Up Skin to opakowanie Green PE=> opakowania plastikowe z biosurowców w 100% na bazie trzciny cukrowej,
  • szkło nadające się w 100% do recyclingu,
  • system airless w szkle gwarantujący czystość formuły,
  • użyty czerwony barwnik jest ekologiczny,
  • w środku zaproszenie do recyclingu i edukacja dla klientów,
  • wewnętrzna przestrzeń (certyfikowany papier) służący do umieszczenia wszystkich informacji w celu zmniejszenia zużycia papieru poprzez usunięcie ulotek ze środka,
  • usunięcie folii zewnętrznej=>  mały stiker zabezpieczający produkt.

Nowa odsłona kosmeceutyków Neauvia to nie tylko właściwe komunikowanie marki z konsumentem poprzez odpowiednie ekologiczne opakowanie, etykietę i sztukę brandingu, to przede wszystkim jakość i skuteczność.

Naszym bestsellerem jest C-Shot, który zawiera 30% stabilnej witaminy C, który w szczególności dedykowany jest dla skóry suchej, dojrzałej i po zabiegach. Muszę tutaj jeszcze wymienić Antiox, który ma genialny skład wzmacniający ochronę antyoksydacyjną o lekkiej konsystencji, dedykowany dla skóry wrażliwej i mieszanej. To mój faworyt w codziennej porannej pielęgnacji.

Neauvia to bogate portfolio produktów skupiające się na tych składnikach i produktach, które są najbardziej potrzebne w codziennej pielęgnacji skóry, a także po zabiegach. Stawiamy na :

  • ochronę antyoksydacyjną zawsze rano, aby zachować zdrowy i młody wygląd ( C-Shot / Antiox)
  • retinoidy , które mają doskonałe działanie przeciwstarzeniowe do stosowania na noc ( Retinoids Serum)
  • ceramidy , czynniki wzrostu , kwas hialuronowy ( Ceramide Shield/Advanced Cream/ Rebalancing Rich/Rebalancing Light).

Poniżej znajdą Państwo pełen katalog produktów:

replica watches

REGISTER

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.