Neauvia

Shop

Szukamy modelek: Katowice 23.10.2021

SZUKAMY MODELEK

23.10.2021 KATOWICE

Firma NEAUVIA poszukuje modelek w wieku 40-60 lat do udziału w szkoleniu z wypełniaczami ze wskazaniami: Wolumetria

 • Zabieg będzie wykonywany przez lekarza. Zapewniamy konsultację z lekarzami medycyny estetycznej oraz zabieg z użyciem wypełniaczy NEAUVIA.

 • Miejsce: Wrocław
  Data: 28.09.2021 (wtorek)
  Godzina: ustalana z modelką indywidualnie

 • Koszt: brak

 • WARUNEK KONIECZNY
  wyrażenie zgody na przetwarzanie wizerunku oraz danych osobowych,
  modelka nie może bać się igły.

 • PRZECIWSKAZANIA
  Choroba nowotworowa, choroby autoimmunologiczne, ciąża, aktywny stan zapalny (trądzik, trądzik różowaty, stany zapalne po innych zabiegach), opryszczka, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych i antydepresyjnych. Należy poinformować o uczuleniu na kwas hialuronowy bądź znieczulenie.

Wypełnij formularz kontaktowy
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

  Załącz dwa, dobrej jakości zdjęcia: przód twarzy, profil twarzy

  [dropfiles* dropfiles-30 limit:100000000 min:1 max:5]

  *Decyzję o wyborze modelek podejmuje lekarz

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail od ITP S.A. z siedzibą w Warszawie (02-672), ul. Domaniewska 37, Newslettera zgodnie z Regulaminem.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail od partnerów ITP tj. spółek z grupy kapitałowej MATEX LAB (m.in. Matex Lab S.A., Matex Lab Switzerland S.A., https://www.neauvia.com/contact-us 1 , Newslettera, zgodnie z Regulaminem.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest ITP S.A. z siedzibą w Warszawie (02–672), ul. Domaniewska 37, e-mail: iod@itpsa.pl. Dane będziemy przetwarzać w celu udzielenia odpowiedzi na zadane nam pytanie lub poruszoną przez Pana/Panią kwestię poprzez formularz kontaktowy, do celów marketingowych oraz w przypadku udzielenia na to osobnej zgody – w celu wysyłki zamówionego Newslettera. Ma Pan/i prawo w każdym czasie wycofać udzieloną zgodę na przesyłanie Newslettera, np. pisząc do nas na adres e-mail: kontakt@neauvia.com . Przysługują Pani/Panu prawa przyznane przez RODO, w szczególności prawo do zapomnienia, sprostowania, ograniczenia danych, dostępu do danych, do ich przeniesienia. Więcej na temat przetwarzania przez ITP danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

  replica watches

  REGISTER

  Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.