Neauvia

Shop

Szukamy modelek: Warszawa 23.05.2023

SZUKAMY MODELEK

Warszawa 23.05.2023 r.

Firma Neauvia poszukuje kobiet zainteresowanych zabiegiem z zakresu ginekologii estetycznej – wypełnienie warg sromowych większych kwasem hialuronowym w celu ogólnej poprawy wyglądu i objętości.

 • Zabieg będzie wykonany przez lekarza ginekologa.

 • Miejsce: Warszawa
  Data: 23.05.2023 r.
  Godzina: ustalana z modelką indywidualnie

 • Koszt: udział w szkoleniu jest bezpłatny

 • WARUNEK KONIECZNY

  • nie można bać się igły.
  • wyrażenie zgody na przetwarzanie wizerunku miejsc intymnych (bez pokazywania twarzy) oraz danych osobowych,
 • PRZECIWSKAZANIA

  Choroba nowotworowa, choroby autoimmunologiczne, ciąża, opryszczka, infekcja, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych i antydepresyjnych. Należy poinformować o uczuleniu na kwas hialuronowy bądź znieczulenie.

 • ZGŁOSZENIE musi zawierać

  • ZGŁOSZENIE musi zawierać numer telefonu do kontaktu.

  Skontaktujemy się z osobami wybranymi przez lekarza.

Wypełnij formularz kontaktowy
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail od ITP S.A. z siedzibą w Warszawie (02-672), ul. Domaniewska 37, Newslettera zgodnie z Regulaminem.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail od partnerów ITP tj. spółek z grupy kapitałowej MATEX LAB (m.in. Matex Lab S.A., Matex Lab Switzerland S.A., https://www.neauvia.com/contact-us 1 , Newslettera, zgodnie z Regulaminem.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest ITP S.A. z siedzibą w Warszawie (02–672), ul. Domaniewska 37, e-mail: iod@itpsa.pl. Dane będziemy przetwarzać w celu udzielenia odpowiedzi na zadane nam pytanie lub poruszoną przez Pana/Panią kwestię poprzez formularz kontaktowy, do celów marketingowych oraz w przypadku udzielenia na to osobnej zgody – w celu wysyłki zamówionego Newslettera. Ma Pan/i prawo w każdym czasie wycofać udzieloną zgodę na przesyłanie Newslettera, np. pisząc do nas na adres e-mail: kontakt@neauvia.com . Przysługują Pani/Panu prawa przyznane przez RODO, w szczególności prawo do zapomnienia, sprostowania, ograniczenia danych, dostępu do danych, do ich przeniesienia. Więcej na temat przetwarzania przez ITP danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

  [recaptcha]

  replica watches

  REGISTER

  Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.