Neauvia

Shop

Protokół Nboost

WZMOCNIJ SWOJĄ SKÓRĘ OD ŚRODKA

Nowy holistyczny protokół, który działa na naskórek od wewnątrz, aby odbudować skórę i zapobiegać oznakom jej starzenia1.

1 wyjątkowa sesja w klinice oraz domowa pielęgnacja pozabiegowa.

Dlaczego dbanie o naskórek jest tak ważne?

Jako najbardziej zewnętrzna warstwa skóry, naskórek odgrywa kluczową rolę w ochronie ciała przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz ogranicza utratę wody.

Upływ czasu, ekspozycja na słońce i/lub zaburzenia hormonalne bezpośrednio wpływają na prawidłową funkcję naskórka, sprawiając, że staje się cieńszy, szorstki i suchy.

Kiedy zostaje zaburzona naturalna bariera skóry, jej funkcja ochronna i zdrowy wygląd są zagrożone.

Utrzymanie naskórka w dobrej kondycji jest kluczowe dla zapobiegania pierwszym oznakom starzenia.

Nowy holistyczny protokół, który działa na naskórek, odbudowujac go i zapobiegajac oznakom starzenia.

1

Przygotowanie skóry

Usunięcie zanieczyszczeń i przywrócenie równowagi pH

2

Zabieg

Zwiekszenie nawodnienia powierzchniowej warstwy skóry, poprawiajace jej funkcje barierowa i homeostaze.

3

Po zabiegu

Wyciszenie i przywrócenie bariery skórnej

Domowa pielęgnacja pozabiegowa

4

Codzienna pielegnacja domowa

Wzmocnienie antyoksydacyjnej ochrony skóry i jej funkcji barierowej.

1 Produkt ten jest czescia linii kosmeceutyków NEAUVIA i produktem kosmetycznym zgodnym ze stosownym Rozporzadzeniem. 2 Jest to wyrób medyczny klasy II a, regulowany wyrób medyczny, zgodnie z rozporzadzeniem opatrzony znakiem CE. Wytwórca: B&K, Domaniewska 37, Warszawa, Polska. Prosze zapoznac sie z informacjami zawartymi w ulotkach. Uzycie produktów wymaga działania ze strony pracownika medycznego.3 Wskazane wyroby medyczne klasy III to regulowane wyroby medyczne posiadajace, zgodnie z rozporzadzeniem, oznakowanie CE. Wytwórca: MATEX LAB SPA, 2 via Carlo Urbani Brindisi, Italy. Prosze zapoznac sie z informacjami zawartymi w ulotkach. Uzycie produktów wymaga działania ze strony pracownika medycznego.

Jak działa Nboost?

Nboost to połączenie urządzenia emitującego energię, wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego oraz synergicznie działających kosmeceutyków w celu osiągnięcia klinicznie potwierdzonych rezultatów1.

1

Urządzenie emitujące energię

Urządzenie radiofrekwencji Sectum - minimalnie inwazyjna technologia wykorzystująca fale elektromagnetyczne - pomaga zachować strukturę i funkcje naskórka2.

2

Wypełniacz na bazie kwasu hialuronowego

Jest to naturalna substancja występująca w organizmie o wyjątkowej zdolności do wiązania i zatrzymywania wody. Pomaga zwiększyć nawodnienie, przeciwdziała suchości skóry i poprawia jej teksturę3.

3

Kosmeceutyki

Kosmeceutyki Neauvia zostały opracowane przez lekarzy. Zawierają biologicznie aktywne składniki, które wspierają efekty zabiegów estetycznych. Pomagają one wzmocnić ochronę antyoksydacyjną skóry i jej barierę ochronnąą4.

1 Anna Płatkowska. Jednoczesne zastosowanie nieusieciowanego kwasu hialuronowego i radiofrekwencji u pacjentów z wiotkością i suchością skóry twarzy. Anclara Health & Aesthetics Warszawa, Polska, 2021 - 2 Hernández-Bule ML, Toledano-Macías E, Naranjo A, de Andrés-Zamora M, Úbeda A. Stymulacja in vitro prądami o częstotliwości radiowej sprzyja proliferacji i migracji w ludzkie keratynocyty i fibroblasty. Elektromag Biol Med. 2021 3 lipca;40(3):338-352. doi: 10.1080/15368378.2021.1938113. 3 Papakonstantinou E, Roth M, Karakiulakis G. Kwas hialuronowy: kluczowa cząsteczka w starzeniu się skóry. Dermatoendokrynol. 2012;4(3):253-258. doi:10.4161/derm.21923 - 4 Dane w aktach. Testy in vitro i in vivo wykonywane przez niezależne laboratorium.

Czy Nboost
to odpowiedni zabieg dla Ciebie?

NBOOST protokół zabiegowy Neauvia

Nboost odpowiada na potrzeby różnych typów skóry. Jest zabiegiem idealnym dla młodych osób, dla których będzie to pierwszy zabieg z zakresu medycyny estetycznej oraz dla osób, które chcą zapobiegać pierwszym oznakom starzenia się skóry.

ZAOBSERWOWANE KORZYŚCI

  • Równomierny koloryt skóry
  • Gładka powierzchnia skóry
  • Skóra nawodniona i jędrna
  • Naturalny blask
  • Skóra grubsza i bardziej gęsta
  • Ochrona przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi

wszystko co chcesz wiedzieć o

Nboost-logo-white

Nboost to minimalnie inwazyjny zabieg estetyczny. Niewielkie poczucie dyskomfortu skóry wrażliwej można złagodzić stosując krem znieczulający.

Dzięki minimalnemu czasowi powrotu do formy, wiele osób może od razu kontynuować swoją zwykłą aktywność.

Zaraz po przeprowadzeniu zabiegu Nboost w klinice, skóra ma naturalny blask, jest nawodniona i ujędrniona. Proces odbudowy i odnowy skóry trwa 3-4 tygodnie. Naskórek staje się grubszy i gęstszy, koloryt skóry równomierny, a powierzchnia gładka.

replica watches

REGISTER

Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.