Neauvia

Shop

Modelowanie ust techniką – Russian Lips

Modelowanie ust techniką - Russian Lips

Nowa metoda modelowania ust Russian Lips pozwala uzyskać pełne, wydatne usta o ładnie podkreślonym konturze w kształcie serca. Aby uzyskać taki efekt, bardzo ważny jest dobór odpowiedniego kwasu hialuronowego, technika oraz kolejność iniekcji. Zapisz się na szkolenie Neauvia Russian Lips i poznaj tę technikę.

Program szkolenia

 • Omówienie technik
 • Wskazania i przeciwwskazania do zabiegu
 • Kwalifikacja do zabiegu
 • Omówienie poszczególnych etapów zabiegu
 • Zasady postępowania po zabiegu
 • Powikłania
 • Samodzielne wykonywanie zabiegów przez uczestników szkolenia pod okiem trenera

Jesteś zainteresowana / zainteresowany ofertą naszych szkoleń Neauvia #Nsmart Academy?

  Uzupełnij poniższy formularz dotyczący szkoleń, a my skontaktujemy się z Tobą.

  Formularz pozwoli Ci być na bieżąco z naszymi szkoleniami oraz atrakcyjnymi ofertami.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail od ITP S.A. z siedzibą w Warszawie (02-672), ul. Domaniewska 37, Newslettera zgodnie z Regulaminem.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail od partnerów ITP tj. spółek z grupy kapitałowej MATEX LAB (m.in. Matex Lab S.A., Matex Lab Switzerland S.A., https://www.neauvia.com/contact-us 1 , Newslettera, zgodnie z Regulaminem.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest ITP S.A. z siedzibą w Warszawie (02–672), ul. Domaniewska 37, e-mail: iod@itpsa.pl. Dane będziemy przetwarzać w celu udzielenia odpowiedzi na zadane nam pytanie lub poruszoną przez Pana/Panią kwestię poprzez formularz kontaktowy, do celów marketingowych oraz w przypadku udzielenia na to osobnej zgody – w celu wysyłki zamówionego Newslettera. Ma Pan/i prawo w każdym czasie wycofać udzieloną zgodę na przesyłanie Newslettera, np. pisząc do nas na adres e-mail: kontakt@neauvia.com . Przysługują Pani/Panu prawa przyznane przez RODO, w szczególności prawo do zapomnienia, sprostowania, ograniczenia danych, dostępu do danych, do ich przeniesienia. Więcej na temat przetwarzania przez ITP danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

  [recaptcha]

  replica watches

  REGISTER

  Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.