Neauvia

Shop

Rejestracja na Sympozjum Neauvia 2024

Formularz zgłoszeniowy

Prosimy o wybranie lokalizacji, którą są Państwo zainteresowani oraz pozostawienie danych kontaktowych. Przedstawiciel Neauvia skontaktuje się z Państwem.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail Newslettera ITP zgodnie z Regulaminem.

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie na mój adres e-mail Newslettera od partnerów ITP S.A., tj. spółek z grupy kapitałowej Matex LAB (m.in. Matex Lab S.A., Matex Lab Switzerland S.A.), zgodnie z Polityką prywatności..

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest ITP S.A. z siedzibą w Warszawie (02–672), ul. Domaniewska 37, e-mail: iod@itpsa.pl. Dane będziemy przetwarzać w celu zaproszenia na Sympozjum Neauvia (telefonicznie i/lub mailem – Ty uzupełniasz dane i decydujesz jak możemy się z Tobą skontaktować); w przypadku zaznaczenia check boxa dot. Newslettera – dane będą przetwarzane w celu wysyłki Newslettera zgodnie z danym Regulaminem. Masz prawo w każdym czasie wycofać udzieloną zgodę na przesyłanie Newslettera, np. pisząc do nas na adres e-mail: kontakt@neauvia.com. RODO przyznaje Ci m.in. prawo do zapomnienia, sprostowania, dostępu do danych. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

  replica watches

  REGISTER

  Twoje dane osobowe zostaną użyte do obsługi twojej wizyty na naszej stronie, zarządzania dostępem do twojego konta i dla innych celów o których mówi nasza polityka prywatności.